0

چرا سبد کالایی چند برندی؟


 

عوامل اصلی ایجاد سبد کالایی قدرتمند شامل ترکیب تنوع ، کیفیت و عملکرد میباشد که منتج به اعتماد جهانی، ماندگاری همیشگی و اطمینان مصرف کننده میشود.

امروزه تمامی شرکت های تولید کننده در بازارهایی با رقابت بسیار فشرده در جلب رضایت مشتریان خود دارند و در این رهگذر با عرضه محصولات خود نقش بسزایی در جذب،توسعه و ماندگاری مشتریان خود دارند.

از طرفی امروزه نشرروزافزون اطلاعات و آگاهی همه جانبه مخاطبین منجر به انتخاب آگاهانه و اثرپذیری کمتر نسبت به گذشته از هیاهوی تبلیغات کذب گردیده است. لذا در گروه کالاهایی نظیر الکتروپمپ، که دامنه وسیع سبد کالایی درآن وجود دارد و امکان تولید انواع مختلف گروه کالایی معمولا در یک کارخانه و ارائه در غالب یک برند، فراهم نمیباشد، مبحث انتخاب از چند برند درفضای رقابتی روز به روز متداول تر خواهد شد. چرا که دیگر بر اساس اطلاعات مخاطب عرضه محصولاتی که تولید خود برند نمیباشد جایگاه رقابتی خود را از دست خواهد داد.

لذا شرکت تامین تاسیسات آوادیس با توجه به طرح های توسعه در حوزه آب و فاضلاب و همچنین نیاز روز افزون جامعه ایرانی در حوزه های مختلف صنعتی،خانگی، کشاورزی و .. سعی نموده است با بهره گیری از توان متخصصین با تجربه در صنعت سیستم های پمپاژ و انتقال سیالات، سبد کالایی قدرتمند و نسبتا تکمیلی را به عنوان مکمل و تامین کننده حداکثری نیاز بازار کشور از چهار  کمپانی و برند مشهور جهانی به عنوان نماینده رسمی وانحصاری: 

 ایتالیا در حوزه پمپهای خانگی به عنوان کشور مهد تولید پمپ در دنیا Sea-Land 

CNP چین در حوزه پمپ های طبقاتی تمام استیل فشار بالا و سانتریفیوژدو مکشه به عنوان تاپ گرید چین و به عنوان یکی از قدرتمند ترین کارخانجات تولید پمپ استیل چه به لحاظ کمی و چه به لحاظ کیفی در سطح دنیا 

TSURUMI ژاپن در حوزه الکترو پمپ های کفکش و لجن شکن و مستغرق فاضلابی که از لحاظ فعالیت صرفا تخصصی در این مقوله و گردش تولید و سطح کیفی منحصر به فرد در سطوح جهانی به نام است.

(E-Tech(franklin  ایتالیا در حوزه الکترو پمپهای طبقاتی تمام استیا افقی و عمودی و شناورهای درون چاهی که در سطح بین الملل به عنوان بزرگترین کارخانه تولید شناور در سطح دنیا مطرح است در ایران فراهم آورد.

همانطور که مشهود است انتخاب شرکت های فوق الذکر به منظور ارائه سبد کالایی در حوزه های صنعتی، خانگی،فاضلابی، درون چاهی و... میباشد و با لحاظ اینکه هر برند در حوزه های یادشده دارای جایگاه جهانی می باشد. 

این شرکت با دارا بودن بیش از 350 تیپ الکتروپمپ مجموعا از 4 برند یاد شده ومجموعه ای از توانمندیهاو سطوح کیفی و بعضا منحصر بفرد و متمایز با سایر برندهای موجود در بازار و همچنین وجود قابلیت های مورد نیاز در حوزه جغرافیایی کشور و با کاربرد های متنوع توانسته است خودرا به عنوان یکی ازچند مجموعه تاثیرگذار در حوزه آب ، آب و فاضلاب مطرح نماید.